Eiropas vēlēšanas 2019

Parādīt saistītās lietas

Kārtējās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas Latvijā norisināsies 2019. gada 25. maijā. Latvija šajās vēlēšanās ir viens vēlēšanu apgabals, un EP no Latvijas būs jāievēl astoņi deputāti.

Portāls “Šoreiz es balsošu!”

soreizesbalsosu

Mums kā eiropiešiem ir daudzi izaicinājumi — no migrācijas līdz klimata pārmaiņām un no jauniešu bezdarba līdz datu aizsardzībai. Mēs dzīvojam globalizētā un uz konkurenci orientētā pasaulē. Referendums par “Brexit” parādīja, ka Eiropas Savienība nav neatgriezenisks projekts. Lielākajai daļai no mums demokrātija ir pašsaprotams jēdziens, tomēr šķiet, ka tā teorētiski un praktiski tiek arvien vairāk apdraudēta.

2019. gada Eiropas vēlēšanu rezultāti

velesanu erzultati

Mājaslapa www.velesanurezultati.eu, kur atrodama informācija par visu līdzšinējo Eiropas vēlēšanu rezultātiem, ir pieejama visās oficiālajās ES valodās, arī latviešu.
Eiropas vēlēšanu vakarā 26. maijā vietne www.velesanurezultati.eu tiks atjaunināta reāllaikā, iekļaujot tajā informāciju par vēlēšanu iznākumu visās ES dalībvalstīs.

Vai jaunieši ir gatavi #EiropasVēlēšanas2019!?

majaslapa

Atklātās stundas Latvijas skolās – praktiskā darbā veido labās prakses piemērus, padziļina jauniešu zināšanas par Eiropas Savienību, veicina izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivē līdzdarboties. Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programma paredzēta 9.-12. klašu audzēkņiem. Atklāto stundu temati: kā tiek pārstāvētas Latvijas intereses Eiropas Savienībā; kāda ir Brexit ietekme uz Eiropas nākotni; kā Eiropas Parlaments aizsargā patērētāju tiesības; veselību un nodrošina preču drošumu; kā norisināsies Eiropas Vēlēšanas 2019.gada 25. maijā?

BusinessEurope

BusinessEurope