3. Austrumu partnerības Biznesa Foruma laikā parakstīs vairākus sadarbības līgumus

Parādīt saistītās lietas

2015. gada 19.maijā

Rīga, 2015.gada 19.maijs. Ceturtdien, 21.maijā Rīgā norisināsies 3. Austrumu partnerības Biznesa Forums „Lietišķā sadarbība pāri Austrumu partnerības robežām”, kurā tiksies biznesa līderi no 40 Eiropas Savienības, Austrumu partnerības un citām pasaules valstīm. Foruma laikā parakstīs vairākus sadarbības līgumus starpvalstu uzņēmēju organizāciju un uzņēmumu līmenī.

Austrumu partnerības Biznesa Forumā, kura patrons ir Latvijas Republikas Valsts prezidents Andris Bērziņš, meklēs risinājumus labvēlīgas uzņēmējdarbības vides attīstībai reģionā, kā arī ilgtspējīgai sadarbībai transporta, finanšu, digitālajā un enerģētikas nozarē. Pārrobežu sadarbības pieredzē dalīsies Armēnijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Francijas, Gruzijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas, Moldovas, Ukrainas, Vācijas un citu valstu uzņēmumu un darba devēju organizāciju, kā arī starptautisko institūciju pārstāvji. Savukārt Foruma noslēgumā tiks prezentētas biznesa rekomendācijas sadarbības turpmākai attīstībai, kuras Foruma organizatori – Latviajs Darba devēju konfederācija (LDDK) – iesniegs Austrumu partnerības samita delegātiem.

Vienlaikus Forumā norisināsies arī divpusējas delegātu tikšanās, veicinot potenciālu biznesa partnerību attīstību starp ES, Austrumu partnerības un citu pasaules valstu uzņēmējiem.

  1. Austrumu partnerības Biznesa Forumu rīko Latvijas prezidentūra ES Padomē, Latvijas Darba devēju konfederācija un Eiropas Biznesa konfederācija BUSINESSEUROPE, un tā stratēģiskie partneri ir Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas Darba devēju grupa un Eiropas Investīciju banka, partneri – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), SIA „Lattelecom”, AS „Latvenergo” un „EastInvest”.

Mediju ievērībai:

  • 21. maijā plkst. 10.30 „Radisson Blu Latvija” konferenču zālē „Alfa” notiks preses konference, kurā piedalīsies LDDK Prezidents un BUSINESSEUROPE viceprezidents Vitālijs Gavrilovs, BUSINESSEUROPE ģenerāldirektors Markuss Beirers (Markus J. Beyrer), ES kaimiņattiecību politikas un paplašināšanās sarunu komisārs Johanness Hāns (Johannes Hahn), kā arī Eiropas Investīciju bankas un Eiropas Rekonstrukciju un attīstības bankas pārstāvji;
  • Mediju pārstāvjiem būs pieejama atsevišķa darba telpa „Radisson Blu Latvija” konferenču centrā, kur nodrošināta tiešraide no foruma paneļdiskusijām.

Foruma programma https://eu2015.lv/images/Kalendars/MFA/Business_forum_PROGRAMME.pdf

Pasākuma tiešraide: www.eu2015.lv