Darbaspēka piesaiste no Ukrainas

Parādīt saistītās lietas

2019. gada 15.augustā

Šobrīd Latvijas darba tirgū vērojams vietējā darbaspēka trūkums dažādās nozarēs – lauksaimniecībā, celtniecībā, inženierzinātnēs, ražošanā, pakalpojumu sfērā u.c.

Ja jūsu uzņēmumam, ražotnei vai rūpnīcai nepieciešami speciālisti un darbinieki, lai maksimāli izmantotu visu biznesa potenciālu un sasniegtu maksimālo apgrozījumu, informējam, ka šovasar Latvijas tirgū ir ienācis darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējs “AK-Work”, www.ak-work.com, kam ir oficiāla licence Ukrainas pilsoņu nodarbinātībai Latvijā (zīmols pieder SIA “Mbizness”, licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr. 64/2019). AK-Work ir partneris Ukrainas uzņēmumam, kas 5 gadus nodrošina darbaspēku citām ES valstīm un kuram ir noslēgti līgumi ar vairāk nekā 100 Ukrainas personāla atlases aģentūrām.

AK-Work piedāvā personāla piesaistes un atlases pakalpojumus, ņemot vērā katra uzņēmuma unikālās vajadzības, jo rūpīgi atlasīts darbaspēks ir uzņēmējdarbības panākumu atslēga. AK-Work prioritāte ir palīdzēt atrast piemērotu kandidātu, kuram ir atbilstoša kvalifikācija un zināšanas, kas darba devējam ir svarīgas. Uzņēmuma konsultanti veic individuālas pārrunas ar katru darba devēju, iegūst informāciju par vajadzīgā darbinieka nepieciešamajām prasmēm, rūpīgi atlasa kandidātus, kā arī attālināti komunicē un intervē potenciālo darbinieku.

AK-Work ļaus jums pēc iespējas īsākā laikā iegūt kvalitatīvu, individuāli izvēlētu kandidātu ar minimālu laika ieguldījumu no jūsu puses.

Nepalaidiet garām iespēju paplašināt un attīstīt savu biznesu!

AK-work ir gatavs jums palīdzēt! Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar «AK-work»:

avada-law-logo

www.ak-work.com

Rīga, Kalnciema iela 207

+371 66119148

info@ak-work.com