Dodies ekskursijā uz piena pārstrādes uzņēmumu AS “Smiltenes piens”

Parādīt saistītās lietas

2018. gada 03.jūlijā

Lai iepazītos ar labo praksi darba aizsardzības prasību ievērošanā, aicinām piedalīties mācību ekskursijā š.g. 13.jūlijā piena pārstrādes uzņēmumā AS “Smiltenes piens”. Mācību ekskursiju mērķis ir paaugstināt darba devēju izpratni par darba aizsardzības nozīmīgumu, ekonomisko izdevīgumu un veicināt ieinteresētību darba vides sakārtošanā saviem darbiniekiem, kā arī veicināt pieredzes un labās prakses apmaiņu.

Ekskursijas dalībniekiem tiks nodrošināts transports Rīga – AS Smiltenes piens – Rīga.

Ņemot vērā vietas specifiku un drošības apsvērumus, vietu skaits mācību ekskursijā ir ierobežots! Lai pieteiktu dalību, lūdzam reģistrēties elektroniski saitē http://ej.uz/macibuekskursija līdz 11.jūlijam.

Mācību ekskursija tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” ietvaros ar ESF atbalstu. Mācību ekskursija ir septītā šāda veida aktivitāte, kuras turpināsim īstenot visa šīs projekta ietvaros.

Tāpat informējam, ka pieejamas arī konsultācijas darba tiesību un darba aizsardzības jautājumos, kuras ESF projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” ietvaros bez maksas nodrošina LDDK eksperti:

 

Darba aizsardzības jautājumos

Laima Beroza 

Pirmdienās un otrdienās plkst. 09.00 – 17.00

Tel.: 67225162, e-pasts: laima.beroza@lddk.lv  

 

Darba tiesību jautājumos

Andris Alksnis

Darba dienās plkst. 09.00 – 17.00

Tel.: 67225162, e-pasts: andris.alksnis@lddk.lv