Ilgtspējas paneļdiskusijā ministri un uzņēmēji diskutēs par attīstības plānošanu Latvijā

Parādīt saistītās lietas

2015. gada 09.jūnijā

Ceturtdien, 11. jūnijā plkst. 11:00, “Atbildīga biznesa nedēļa” ietvaros Swedbank centrālās ēkas 2. stāvā norisināsies foruma „Latvija – ILGT-SPĒJA?” paneļdiskusija, kurā par attīstības, tai skaitā politikas, plānošanu Latvijā – problemātiku un iespējām nākotnei – diskutēs ministri un vairāku uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji.

Paneļdiskusijas laikā klātesošie diskutēs par tiem izaicinājumiem un iespējām, kas saistīti ar Latvijas attīstības plānošanas jautājumiem.

Paneļdiskusijas dalībnieku vidū būs un diskusijā iesaistīsies:
• Kaspars Gerhards, Latvijas Republikas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs;
• Māris Kučinskis, Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājs;
• Uģis Magonis, VAS “Latvijas dzelzceļš” valdes priekšsēdētājs;
• Andra Feldmane, Latvijas Pašvaldību savienības padomniece uzņēmējdarbības jautājumos;
• Māris Mančinskis, “Swedbank” valdes priekšsēdētājs;
• Edgars Zalāns, bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs un Kuldīgas domes priekšsēdētājs;
• Vjačeslavs Dombrovskis, bijušais ekonomikas ministrs.

Paneļdiskusiju moderēs žurnālists Oļegs Ignatjevs.

“Mērķi bez atbilstoša plāna to īstenošanai nav nekas vairāk kā sapņi. Ceram, ka šis forums un tajā gūtās atziņas kalpos kā pamudinājums un platforma, uz kuras bāzes valsts un privātā sektora pārstāvji attīstīs dialogu un apzināsies, ka efektīva plānošana ir fundamentāli nozīmīga valsts attīstībai,” uzsver Korporatīvās ilgtspējas un atbildības vadītāja Dace Helmane.

Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros laikā no 8. līdz 14. jūnijam norisinās dažādu pasākumu cikls: foto izstāde Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā, konference “Atbildīgu ideju tirgus”, kā arī Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonija, kurā tiks godināti ilgtspējīgākie uzņēmumi Latvijā. Atbildīga biznesa nedēļu organizē Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts sadarbībā ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Izpratni par atbildīgu biznesu palīdz veicināt Swedbank, Latvijas Dzelzceļš, sadarbībā ar Ceļu Satiksmes drošības direkciju.