Konferencē finanšu eksperti apspriedīs gaidāmo nodokļu reformu

Parādīt saistītās lietas

2017. gada 15.novembrī

24. novembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās notiks gadskārtējā konference „Aktuālākās uzskaites un finanšu pārvaldības problēmas un to risinājumi”, ko rīko vadošais grāmatvedības un finanšu nozares žurnāls „BILANCE”. Konferencē piedalīsies arī finanšu ministre Dana Reizniece Ozola, un Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule.

Izdevniecība „Lietišķās informācijas dienests” jau devīto gadu pulcina kopā grāmatvežus, finanšu speciālistus un citus interesentus, lai gada nogalē apspriestu jautājumus, kas saistīti ar gaidāmajām izmaiņām nodokļu un grāmatvedības tiesiskā regulējuma jomā. 2018. gada 1. janvārī spēkā stāsies daudzi ar nodokļu reformu saistītie tiesību akti, kas skars ikvienu nodokļu maksātāju, savukārt grāmatvedības speciālisti būs tie, kam praksē vajadzēs piemērot jaunās nodokļu likumu un noteikumu  normas.

Konferencē par nodokļu reformas viestajām izmaiņām informēs Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos Ilmārs Šņucins, savukārt par aktualitātēm turpmākajā nodokļu administrēšanā pastāstīs Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores vietniece nodokļu jomā Dace Pelēkā. Konferences dalībnieku uzmanību uz  grozījumiem grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos vērsīs arī Finanšu ministrijas pārstāve Arta Priede, bet par izmaiņām obligātās apdrošināšanas iemaksu jomā informēs Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pārstāve Anita Jakseboga.

Nākamgad stāsies spēkā arī jaunais uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) regulējums, kas ieviesīs jaunu nodokļa maksāšanas režīmu un palielinās grāmatvežu noslodzi nodokļu deklarāciju aizpildīšanā. Par būtiskākajiem jaunievedumiem UIN piemērošanā konferencē pastāstīs grāmatvedības un nodokļu konsultante, „Bilances Akadēmijas” rīkoto kursu un semināru pasniedzēja Inga Pumpure.

Konferences dalībnieki uzzinās arī par izmaiņām, kas no 2018. gada sagaida pašnodarbināto personu grāmatvedības uzkaiti. Par to informēs Latvijas Lauksaimniecības universitātes Grāmatvedības un finanšu katedras profesore Inguna Leibus.

„Bilances” konferences noslēgumā jau septīto reizi tiks piešķirta balva „Gada grāmatvedis 2017” un sesto reizi tiks godināts nozares profesionālis nominācijā „Par mūža ieguldījumu”.

Svinīgo apbalvošanas ceremoniju noslēgs mākslinieku Aijas Andrejevas un Kārļa Būmeistera sagatavots muzikāls priekšnesumus.

Konference notiks 24. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Ziedoņa zālē laikā no plkst.10 līdz 17. Lai pieteiktos konferences apmeklējumam, sazinieties ar izdevniecības „Lietišķās informācijas dienests” Klientu servisu, tālr.: (+371) 67 606 110, e-pasts: lid@lid.lv. Informāciju skatiet arī www.lid.lv vai aizpildiet pieteikumu elektroniski:
PIETEIKTIES KONFERENCEI

Par izdevniecību

Izdevniecība „Lietišķās informācijas dienests” izdod Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvo dokumentu abonentizdevumus, žurnālus „Bilance”,
„Bilances Juridiskie Padomi, „Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis” „Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis” ar tā interneta žurnālu  plz.lv, komercdarbībā noderīgu praktisko padomu grāmatas sērijā „Bilances bibliotēka”.

2018. gada 17. maijā izdevniecība svinēs savas pastāvēšanas 25. gadadienu.

Informāciju sagatavoja:
Barba Zunde,
Izdevniecības “Lietišķās informācijas dienests” mārketinga speciāliste
tālr.67606110, e-pasts: barba@lid.lv