Laikrakstam “Latvijas Avīze” jauns pielikums – “Latvijas Bizness”

Parādīt saistītās lietas

2018. gada 05.septembrī

4. septembrī, laikrakstam “Latvijas Avīze” iznāk jauns pielikums “Latvijas Bizness”. Pielikumu vada un veido redaktors Olafs Zvejnieks, un turpmāk tas iznāks katru otrdienu.

Pirmajā pielikuma “Latvijas Bizness” numurā lasāma intervija ar “Latvijas Mobilā telefona” prezidentu Juri Bindi par to, kā VEF rajonu grasās pārvērst par Latvijas inovāciju un tehnoloģiju kvartālu.

Rubrikā “Tendences” – par to, ka lielākā daļa aizbraucēju nezina, ka Latvijā algas pēdējos astoņos gados ir pieaugušas un 70% darba devēju katastrofāli trūkst darba  roku.

Viens no rakstiem veltīts uzņēmīgam vidzemniekam Ritvaram Točam no Madonas novada Barkavas, kuram izdevies iegūt dziju no dažādām koku sugām – ozola, liepas, pīlādža, gobas un daudziem citiem. Vai Latvija kļūs par pirmo valsti, kur ražo ekodziju no ķīmiski neapstrādātas koksnes šķiedras?

Jaunajā rubrikā “Robežpārkāpējs” tas stāstīs par veiksmīgo “Krassky” biznesu – kā Latvijas interjera dizaineri sekmīgi iekaro pozīcijas metropolēs – Maskavā un Londonā. Gaidot jauno apkures sezonu, pielikuma veidotāji pēta gāzes krātuvi Inčukalnā, kura šobrīd aizpildīta vien par trešdaļu. Vai pietiks gāzes ziemai, un vai nepaaugstināsies tās tarifi nākotnē?

Sākoties jaunajam mācību gadam, pielikuma veidotāji pēta notiekošo mācību grāmatu izdošanā, kas šobrīd ir “pamirusi” ne tikai izglītības satura reformu dēļ, gaidot jaunu, kompetencēs balstītu izglītību, bet arī dēļ skolēnu skaita samazināšanās un vispārējas digitalizācijas.

Ielikuma “Latvijas Bizness” redaktors Olafs Zvejnieks: “Darāmā ir daudz. Mēs rādīsim, ko dara biznesa līderi, kādas jaunas idejas virmo gaisā. Stāstīsim, kā iekarot eksporta tirgus. Rādīsim “robežpārkāpējus” – uzņēmējus, kas izdomājuši ko neparastu. Ieskatīsimies, kas briest uzņēmumu virtuvēs un valdības kabinetos. Intervēsim līderus, saskatīsim tendences un meklēsim svarīgāko tautsaimniecības nozarē.“

Pielikumu bez maksas saņems visi “Latvijas Avīzes” abonenti, kā arī tie, kuri laikrakstu iegādāsies veikalos vai kioskos. Laikraksta cena mazumtirdzniecībā ir 98 centi. Laikrakstu var lasīt arī elektroniski portālā www.la.lv, tad viena numura cena ir 40 centi. Laikrakstu “Latvijas Avīze” izdod AS “Latvijas Mediji”, un tas ir visvairāk pirktais un abonētais dienas laikraksts Latvijā.