Latvijas Darba devēju konfederācija aicina atbalstīt topošos inženierus

Parādīt saistītās lietas

2016. gada 08.septembrī

Sākusies pagājušajā gadā dibinātās un jau ļoti pārliecinošās RTU Inženierzinātņu vidusskolas iniciēta kvalitatīvas izglītības un inženierzinātņu popularizēšanas kampaņa. Kampaņas lapā kampana.izv.lv ikviens, tāpat kā LDDK, var nobalsot PAR inženierzinātnēm Latvijā, piedāvāt savu praktisko vai finansiālo atbalstu kvalitatīvas, pārdomātas un uz praktisku rezultātu vērstas izglītības nodrošināšanai Latvijas skolēniem.

Piedalīties ir vienkārši, jāizvēlas viena, divas vai visas trīs iespējas.

  1. Tava balss

Vienkārši parādi, ka Tev rūp. Pasaki, ka Tev patīk šī iniciatīva, kas atbalsta jaunos Latvijas inženierus, parādi, ka Tu uztraucies par izglītību Latvijā, piedalies, jo Tu esi inženieris, un nobalso PAR inženierzinātņu nozīmi Latvijā.  Savācot 5000 balsis, SIA “Industry Service Partner” ziedos EUR 5000 kvalitatīvas izglītības attīstībai.

  1. Tava praktiskā palīdzība

Katrs no mums ir speciālists kādā jomā, un katrs no mums var kaut ko iedot skolēnam, kurš vēl tikai tver pirmās atziņas par to, kā pasaule strādā. Piesaki savu ideju/praktisku palīdzību/pieredzi, lai tā nonāktu pie skolēniem. Izvēlies ideju no saraksta vai pievieno jaunu, un Tev būs iespēja palīdzēt.

  1. Tavs ziedojums

Finansiāli atbalsti kvalitatīvu, pārdomātu, uz praktisku rezultātu vērstu izglītību Latvijas skolēniem.

Kampaņas aktualitātēm iespējams sekot kampaņas mājas lapā kampana.izv.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook un Twitter.

Topošos inženierus jau atbalsta SIA “Lattelecom”, AS “Latvenergo”, SIA “LatRosTrans”, VISMA,  SIA “Severstal Distribution”, Rīgas brīvostas pārvalde, AS “Olainfarm”, SIA “ITERA Latvija”, SIA “Industry Service Partner” un UPB.

Kampaņu informatīvi atbalsta LDDK, LETERA, MASOC, LATARH, LTRK, RTU Absolventu asociācija, European Hit Radio, draugiem.lv, RīgaTV 24, InfoTOP, skaties.lv, Mykoob.lv.