Latvijas Darba devēju konfederācija rīko pedagogu karjeras konsultantu praktiskās mācības

Parādīt saistītās lietas

2019. gada 22.augustā

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Mūžizglītības centru šī gada 23. un 27. augustā rīko karjeras konsultantu mācības.

Kursu mērķis ir pilnveidot skolās strādājošu pedagogu – karjeras konsultantu zināšanas par šobrīd darba tirgū pieprasītākajām profesijām un aktualitātēm dažādās nozarēs.  Mācību laikā plānotas gan izglītojošas lekcijas Latvijas Darba devēju konfederācijas birojā un VAS “Starptautiskajā lidostā “Rīga”, gan arī ekskursijas Rīgas Valsts tehnikumā un vairākos uzņēmumos, kuru laikā pedagogiem būs iespēja tikties ar uzņēmumu pārstāvjiem.

Lekcijās dažādu jomu eksperti informēs par kokrūpniecības, loģistikas, ķīmiskās rūpniecības, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nozaru izglītības un darba iespējām. Savukārt LDDK izglītības un nodarbinātības jomas vadītāja Anita Līce stāstīs par darba tirgus pieprasījumu un absolventu nodarbinātību.

Mācību ietvaros pedagogi apmeklēs tādus uzņēmumus kā Accenture Latvia, SAF tehnika un “Livonia Print”. Pedagogiem būs iespēja uzzināt plašāku informāciju par apmeklēto uzņēmumu darbību un karjeras iespējām, kā arī par kopējām tendencēm attiecīgajā nozarē, iepazīstot profesiju dažādību.

Pedagogu karjeras konsultantu praktiskās mācības ilgs divas dienas, un tajās piedalīsies pedagogi no dažādām Latvijas vispārējās un profesionālās izglītības iestādēm.

 

Par LDDK:

Latvijas Darba devēju konfederācija ir lielākā un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993. gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 44% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai.