Latvijas zaļākais darba kolektīvs

Parādīt saistītās lietas

2016. gada 16.augustā

Lai uzlabotu dzīves kvalitāti un popularizētu videi draudzīgu dzīvesveidu, aicinām pievienoties jaunai kustībai «Latvija kā zaļākā valsts pasaulē». Ikviens Latvijas uzņēmums aicināts iesaistīties kustībā, nominējot savu darba kolektīvu kā ekoloģiski un videi draudzīgi domājošu.

Strādājošs cilvēks trešdaļu dzīves pavada darba vietā. Tā nereti tiek uzskatīta par cilvēka otrajām mājām. Tieši tādēļ ir svarīgi veikt izglītošanu un pārmaiņas savā darba vietā.

Kampaņas mērķis ir iedvesmot uzņēmumu darbiniekus un vadītājus mainīt savus paradumus, kas nekaitētu videi, tādā veidā kļūstot zaļi domājošiem. Iesaistīšanās kustībā palīdzēs Latvijai 2020. gadā kļūt par zaļāko valsti pasaulē.

Kustības ietvaros izstrādāti kritēriji, kurus uzņēmums varēs ieviest savā darba vidē. Lai piedalītos kampaņā «Latvija kā zaļākā valsts pasaulē», sākumā pietiek tikai ar viena kritērija ieviešanu. Ilgtermiņā uzņēmumi tiks aicināti turpināt uzlabot darba vides kvalitāti, praksē ieviešot arvien jaunus videi draudzīgus risinājumus.

Projektu atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds, LVRTC, Eko Getliņi, Tvnet un RīgaTV 24.

Neatkarīgi no tā, kāda ir Jūsu nodarbošanās uzņēmumā, piesakiet savu biroju projektam līdz 20. augustam.

Vairāk informācijas:

www.facebook.com/ZalakaisDarbaKolektivs

Pieteikuma anketa