LDDK biedru sapulcē atskatīsies uz paveikto un ar valdības vadītāju diskutēs par nodokļu reformu

Parādīt saistītās lietas

2017. gada 21.martā

Latvijas Darba devēju konfederācijas biedri 23. martā plkst. 15.00 Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā Uzvaras bulvārī 2A pulcēsies uz ikgadējo Biedru sapulci, kuras pirmajā daļā Ministru prezidents Māris Kučinskis, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule un sociālie partneri diskutēs par vidēja termiņa Nodokļu politikas stratēģiju un Latvijas konkurētspēju.

LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs: “Sociālie partneri ir gatavi kardinālām pārmaiņām nodokļu politikā, mums ir vienota izpratne, ka ir strauji jāvirzās uz priekšu, jāpieņem gudri un drosmīgi lēmumi, lai veicinātu tautsaimniecību un iedzīvotāju labklājību un tādēļ ceram, ka arī politiķi darīs visu iespējamo, lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā jau no 2018. gada.”

Diskusijas gaitā sociālie partneri aicinās ministrus argumentēti pamatot valdības pozīciju un turpmāko rīcību nodokļu politikas uzlabošanā, konkurētspējas veicināšanā, investīciju piesaistē un citās jomās.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone: “Mūsu kopīgā vīzija ir izveidot tādu nodokļu politiku, kas palīdzētu veicināt uzņēmējdarbību un līdz ar to vidējais labklājības līmenis pietuvotos Eiropas Savienības vidējam līmenim. Nodokļu politika, kas ir viens no valsts izaugsmes priekšnoteikumiem, var kalpot par pamatu ekonomikas attīstībai, jo, izveidojot to konkurētspējīgu reģionā, iespējams piesaistīt investīcijas un palielināt eksporta apjomu.”

Pēc diskusijas ar amatpersonām notiks LDDK Biedru sapulces slēgtā daļa. Mediju pārstāvji varēs piedalīties LDDK Biedru sapulces pirmajā daļā, piesakot savu dalību līdz 22.marta plkst. 17.00.

Kontaktinformācija mediju akreditācijai:
Sana Stūre
Tālr.nr.: 67225162
E-pasta adrese: sana.sture@lddk.lv