LDDK Gada balvā Valsts prezidents godinās izcilāko darba devēju

Parādīt saistītās lietas

2017. gada 03.novembrī

Valsts svētku noskaņās piektdien, 10.novembrī, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK)  godinās ietekmīgākos, veiksmīgākos un sociāli atbildīgākos Latvijas darba devējus. Svinīgā ceremonijā “Gada tautsaimnieka” balvu pasniegs Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

LDDK Gada balvas ceremonija pulcē vienkopus biznesa, sabiedrisko organizāciju, kā arī nozaru politiku un valsts līderus. Tas ir kļuvis par nozīmīgu Latvijas atbildīgāko uzņēmēju godināšanas pasākumu ar mērķi izcelt darba devēju nozīmi un ieguldījumu reģionu izaugsmē, attīstot uzņēmēju un publiskās pārvaldes sociālo dialogu un sadarbību nozaru, reģionālā un nacionālā līmenī.

“Vēlamies īpaši godināt un pateikties tiem darba devējiem, kas ar augstu pienākuma apziņu pret savu darbu un patriotismu pret savu valsti veicina ne tikai uzņēmumu izaugsmi, bet arī Latvijas tautsaimniecības attīstību. Jo vairāk ir izcilu un atbildīgu uzņēmēju, kas ar saviem veiksmes stāstiem iedvesmo citus uzņēmējus sekot viņu piemēram, jo straujāka izaugsme un augstāks labklājības līmenis būs mūsu valstī,” uzsver LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs.

LDDK tradicionāli apbalvos labākos darba devējus Latgalē, Zemgalē, Kurzemē, Vidzemē, Rīgā un Rīgas reģionā, savukārt lielākie uzņēmumi sacentīsies par labākā Latvijas darba devēja titulu. Tāpat tiks godināta draudzīgākā valsts iestāde, pašvaldība un labākais uzņēmums mācību prakšu nodrošināšanā. Šogad svinīgā ceremonijā pasniegs arī divas jaunas specbalvas, lai godinātu uzņēmēju ilgtspēju un sniegto atbalstu nodarbināto ilgākam, veselīgākam darba mūžam.

Pašlaik visus pieteikumus izvērtē kompetenta žūrija, kurā piedalās Valsts kancelejas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, SIA „Lursoft”, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Pašvaldību savienības, laikraksta “Dienas Bizness“, SIA “Prakse.lv” un citi pārstāvji.

Aicinām mediju pārstāvjus pieteikties svinīgās “Gada balvas 2017” ceremonijas apmeklēšanai, rakstot e-pastu uz prese@lddk.lv vai zvanot pa tālr. 67225162. Mediju foto un video iespējas paredzētas no plkst.18:00 līdz 21:00. Pasākuma norises vieta – Rīgas Latviešu biedrības nams, Rīga, Merķeļa iela 13.

 

Informāciju sagatavoja Latvijas Darba devēju konfederācijas komunikācijas vadītāja Viktorija Buraka, 67225162, viktorija.buraka@lddk.lv