“LDDK Gada balvas 2016” pasniegšanā godinās labākos darba devējus un sveiks gada tautsaimnieku

Parādīt saistītās lietas

2016. gada 08.novembrī

Trešdien, 2016. gada 16. novembrī Melngalvju namā Rātslaukumā 7, Rīgā, notiks Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Gada balvas 2016 pasniegšanas ceremonija.

Pasākumā tiks sveikti labākie darba devēji, kā arī jau trešo gadu par ieguldījumu uzņēmējdarbības vides uzlabošanā un uzņēmēju prestiža celšanā balvu saņems arī kāds izcils Latvijas tautsaimnieks.

LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs: “Par ieguldījumu uzņēmējdarbības vides uzlabošanā LDDK balvas iepriekšējos gados jau ir saņēmuši tādi mūsu valstī labi pazīstami tautsaimnieki kā Juris Biķis un Uldis Pīlēns. Šogad viņiem pievienosies vēl viens ne mazāk zināms un cienījams cilvēks. Kurš tas būs? Tas kļūs zināms 16. novembrī!”

Svinīgajā pasākumā tiks apbalvots 2016. gada Latvijas labākais darba devējs, kā arī gada labākie darba devēji Latgalē, Zemgalē, Kurzemē, Vidzemē, Rīgā un Rīgas reģionā. Tāpat šogad tiks apbalvota darba devējiem draudzīgākā pašvaldība un pēc viena gada pārtraukuma arī valsts iestāde. Pirmo reizi plānots sveikt  labāko uzņēmumu – prakšu devēju.

LDDK Gada balvas pasniegšanas mērķis ir izcelt darba devēju nozīmi un ieguldījumu reģionu izaugsmē, stimulēt uzņēmējdarbību veicinošas publiskā sektora prakses attīstību visā Latvijā un labās prakses apmaiņu nozaru un reģionu līmeņos.

Šogad uz LDDK Gada balvu kandidēja vairāk nekā 320 uzņēmumu, institūciju un vadītāju un pirmajā kārtā tos vērtēja Valsts Ieņēmumu dienests, Valsts Darba inspekcija, Latvijas Brīvo Arodbiedrību savienība, kā arī “Lursoft”. Līdz fināla žūrijas sēdei tika 22 spēcīgākie kandidāti. Viņu atbilstību augstajam apbalvojumam izvērtēja žūrija, kurā darbojās valsts un pašvaldību institūciju pārstāvji, kā arī nacionālā līmeņa sociālie un sadarbības partneri.

LDDK Gada balvas partneri – SIA “LDz Cargo“ un VAS “Latvijas dzelzceļš”, informatīvie partneri – “Lursoft” un “Dienas Bizness”.

Aicinām mediju pārstāvjus būt klāt “LDDK Gada balvas 2016” pasniegšanas pasākumā, līdz 14. novembra plkst. 17.00 piesakoties uz e-pastu maija.petermane@lddk.lv vai pa tālruni 29272365.

 

Plašāka informācija:

Maija Pētermane
LDDK Komunikācijas un korporatīvās
sociālās atbildības politikas vadītāja
Tālrunis: + 371 29272365
E-pasts: maija.petermane@lddk.lv