LDDK organizē pedagogu karjeras konsultantu praktiskās mācības

Parādīt saistītās lietas

2017. gada 16.augustā

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti no šī gada augusta līdz septembrim organizē pedagogu karjeras konsultantu praktiskās mācības.

Kursu mērķis ir pilnveidot skolās strādājošu pedagogu – karjeras konsultantu zināšanas par šobrīd darba tirgū pieprasītākajām profesijām un aktualitātēm dažādās nozarēs.  Mācību laikā plānotas gan izglītojošas lekcijas, kuras norisināsies Rīgas Valsts tehnikumā un LDDK telpās, gan vizītes un ekskursijas vairākos uzņēmumos, kuru laikā pedagogiem būs iespēja tikties ar personāldaļas un citiem uzņēmuma speciālistiem. Darbinieki vizītes laikā pastāstīs par sava uzņēmuma izveidi un darbību, kā arī informēs par kopējām tendencēm attiecīgajā nozarē, parādot profesiju dažādību un informējot par nepieciešamo izglītību. Pedagogiem būs iespēja apmeklēt tādus uzņēmumus kā SIA “Dinex”, A/S “Latvenergo”, SIA “Livonia Print”, SIA “Lattelecom”, IT Demo centrs, SIA “Skonto Prefab”, SIA “SFM”, SIA “Kronospan Riga”, “Accenture” un izglītības uzņēmums Lielvārds.

Mācībās kopā piedalās 6 pedagogu grupas, un katrā no tām vidēji ir 30 dalībnieki. Pedagogu karjeras konsultantu praktiskās Mācības katrai grupai ilgs divas dienas un tajās piedalīsies pedagogi no dažādām Latvijas vispārējās un profesionālās izglītības iestādēm.

Par LDDK:

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ir ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993.gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 44% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli–ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv 112 nozaru līderus – uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 64 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.