Lielākais privātais darba devējs Latvijā “Maxima Latvija” kļūst par LDDK biedru

Parādīt saistītās lietas

2016. gada 29.jūnijā

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Padomes sēdē 20.jūnijā LDDK biedru rindās uzņemta SIA “Maxima Latvija”. Uzņēmums ar gandrīz 8000 darbinieku ir lielākais privātais darba devējs Latvijā.

SIA “Maxima Latvija” vadītājs Andris Vilcmeiers: “Uzņēmums kopš 2014.gada ir lielu pārmaiņu procesā: mēs mainām uzņēmuma iekšējo kultūru, pieeju biznesa veidošanai un dialogam ar partneriem. Lielāka atvērtība, aktīvāka dalība sabiedrības un ekonomikas procesos arī ir svarīga daļa no tā.

Mēs mērķtiecīgi strādājam, lai būtu labs ikdienas palīgs ikvienai ģimenei; godīgs, atbildīgs darba devējs saviem darbiniekiem; saprotams, konstruktīvs partneris biznesā un visbeidzot, cienījams sabiedrotais lieliem darbiem Latvijā.”

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone: “Atzinīgi vērtējam “Maxima Latvija” jaunās vadības komandas paveikto uzņēmumam tik būtiskajā pārmaiņu laikā. Ticam, ka “Maxima Latvija” sekos Latvijas Darba devēju konfederācijas biedru veiksmīgajai praksei un savā darbībā īstenos sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības principus. “Maxima Latvija” panākumus jau esam atzinīgi novērtējuši šī gada “Ilgtspējas indeksā”, piešķirot sudraba kategoriju.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA „Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls, kam Latvijā 45 apdzīvotās vietās ir 149 veikali, no kuriem 123 ir X formāta veikali, 23 – XX formāta un 3 – XXX formāta veikali. Uzņēmums ietilpst holdingā „Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls un darba devējs Baltijā, nodarbinot vairāk nekā 30 000 darbiniekus piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā). SIA „Maxima Latvija” 149 veikalos, 1 internetveikalā e-maxima.lv un divos loģistikas centros ir nodarbināti aptuveni 8000 darbinieki.

Par LDDK:

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ir lielākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993. Gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 43% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv 110 nozaru līderus – uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 66 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.