LTRK, LDDK, LBAS un Latvijas Banka aicina uz preses konferenci par nodokļu politikas reformas ieguvumiem

Parādīt saistītās lietas

2017. gada 10.aprīlī

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTKR), Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) un Latvijas Banka aicina mediju pārstāvjus uz preses konferenci par vidēja termiņa nodokļu stratēģiju un tās ilgtermiņa ieguvumiem Latvijas ekonomikai, kas notiks 12.aprīlī, plkst. 11.30, LDDK telpās, Baznīcas ielā 25-3.

Preses konferencē piedalīsies LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, LBAS  priekšsēdētājs Edvīns Baldzēns un pārstāvis no Latvijas Bankas. Katra no organizācijām skaidros, kāpēc plānotā nodokļu reforma ir jāievieš, kādi plānoti tās ieguvumi gan uzņēmējiem, gan jebkuram iedzīvotājam Latvijā.

Pēdējā gada laikā vairākas organizācijas kopā ar Finanšu ministriju, Latvijas Banku un dažādiem ekspertiem strādā pie vidēja termiņa nodokļu stratēģijas izstrādes, kuras pamata būtība ir samazināt darbaspēka  nodokļus, kā arī radīt investīcijām un uzņēmējiem pievilcīgu vidi. Notiek regulāras ekspertu tikšanās, un norit darbs ne tikai pie galvenajām plānotajām izmaiņām, bet arī detaļām un valsts budžeta iztrūkuma būtiskāko kompensējamo mehānismu izstrādes. Visas iesaistītās puses, pamatojoties uz pētījumiem un aprēķiniem, diskutē par pieņemamākajiem kompromisiem, lai tādējādi panāktu Nacionālajā attīstības plānā paredzēto “ekonomikas izrāvienu”.

Preses konferencē plašāk stāstīs par vidēja termiņa nodokļu stratēģijas ieguvumiem, kā iedzīvotājiem, tā uzņēmējiem, līdzsvarojot nodokļu apjomu, gan darba spēkam, gan biznesam.

Aicinām mediju pārstāvjus pieteikties preses konferences apmeklēšanai, zvanot sabiedrisko attiecību konsultantei Rūtai Grikmanei pa tel. 29630923 vai arī rakstot e-pastu uz pr@chamber.lv.