Mācību ekskursija AS "Cēsu alus" ražotnē

Parādīt saistītās lietas

2017. gada 11.maijā

Untitled-1

Lai iepazītos ar labo praksi darba aizsardzības prasību ievērošanā, š.g. 19. maijā tiek organizēta mācību ekskursija uzņēmuma AS “Cēsu alus” ražotnē Cēsīs, Aldaru laukums 1. Mācību ekskursiju mērķis ir paaugstināt darba devēju izpratni par darba aizsardzības nozīmīgumu, ekonomisko izdevīgumu un veicināt ieinteresētību darba vides sakārtošanā saviem darbiniekiem, kā arī veicināt pieredzes un labās prakses apmaiņu.

Ekskursijas dalībniekiem tiks nodrošināts transports Rīga- Cēsis – Rīga.

Ņemot vērā vietas specifiku un drošības apsvērumus, vietu skaits mācību ekskursijām ir ierobežots! Lai pieteiktu dalību, lūdzam reģistrēties elektroniski saitē http://ej.uz/macibuekskursija.

Tāpat informējam, ka pēc mācību ekskursijas būs pieejamas arī konsultācijas darba tiesību un darba aizsardzības jautājumos, kuras ESF projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” projekta ietvaros nodrošina LDDK eksperti:

Darba aizsardzības jautājumos

Laima Beroza  29471506

Pirmdienās un otrdienās plkst. 09.00 – 17.00

Tel.: 67225162, e-pasts: laima.beroza@lddk.lv

Darba tiesību jautājumos

Andris Alksnis

Darba dienās plkst. 09.00 – 17.00

Tel.: 67225162, e-pasts: andris.alksnis@lddk.lv

Mācību ekskursija tiek organizēta Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” ietvaros ar ESF atbalstu. Mācību ekskursija ir otrā šāda veida aktivitāte šogad un pavisam 2017.gadā ir plānotas 6 mācību ekskursijas.