Notiks piektās Latvijas Uzņēmēju sporta spēles

Parādīt saistītās lietas

2017. gada 07.jūnijā

Lielākās Latvijas darba devējus pārstāvošās organizācijas – Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) –organizē 5. LATVIJAS UZŅĒMĒJU SPORTA SPĒLES, kas norisināsies š.g. 9. – 11. jūnijā atpūtas kompleksā CINEVILLA.

 Šogad pasākumā piedalīsies vairāk nekā 2500 dalībnieku, kuriem LDDK un LTRK piedāvās iespēju stiprināt kolektīvo garu, sacenšoties ar Sonora, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, RISEBA, Nordea Bankas, Sakret Latvija, Exigen Services Latvia un citām komandām, kuras jau gatavojas dalībai vērienīgākajā Latvijas uzņēmēju sporta, izklaides un tīklošanās pasākumā.

Dalībniekiem sagatavota īpaša jubilejas programma, kurā ietverti ne tikai tradicionālie un līdz šim ierastie sporta veidi kā futbols, volejbols, strītbols un individuālās disciplīnas, bet arī filmu piedzīvojumu parka “Cinevilla” izstrādātas aktivitātes komandas saliedēšanai, piemēram, “Noslēpumu sēta”, “Meža māte”, “Krustnešu kāpnes” un citas.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone: „Atpūta pēc ilga un saspringta darba cēliena ir būtisks priekšnosacījums turpmākai motivācijai un enerģijas atjaunošanai jauniem izaicinājumiem. Apvienojot spēkus sportiskām aktivitātēm, iespējams pārbaudīt sava kolektīva sadarbības spējas ne tikai darba vidē, bet arī brīvākā atmosfērā. Uzņēmēju sporta spēles ir lieliska iespēja gan pozitīvu emociju gūšanai, gan arī izdevība neformālā gaisotnē dibināt kontaktus un sastapt jaunus sadarbības partnerus.”

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš: “Man ir prieks, ka uzņēmēji ir aktīvi, piesaka savas komandas un vēlas kvalitatīvi kopā pavadīt laiku. Šī ir tā reize, kad nevis nodaļas kompānijās iekšēji cīnās cita ar citu, bet gan var savu spēku un saliedētību parādīt pret citiem uzņēmumiem. Atceroties iepriekšējos gadus, esmu pārliecināts, ka sportojot, kopā baudot labu mūziku un izklaides, iespējams gan sadraudzēties ar saviem kolēģiem, gan arī atrast draugus starp citām kompānijām.”

Pasākuma dienās līdztekus sportiskajām aktivitātēm darbosies arī iedvesmas telts ar izklaidējošu programmu visas dienas garumā, kā arī muzikālās teltis dažādām gaumēm. Uzņēmēju sporta spēļu dalībniekus 9. jūnija vakarā izklaidēs grupa “Zelta Vilks”, bet 10. jūnijā atraktīvais Daumants Kalniņš & draugi.

Uzņēmēju sporta spēles tiek rīkotas ar veikalu tīkla “Sportland” atbalstu. Pasākumu informatīvi atbalsta laikraksts “Dienas Bizness”.

 Par LDDK:

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ir lielākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993. Gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 44% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv 112 nozaru līderus – uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 64 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.

 Par LTRK:

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kura apvieno gandrīz 2000 individuālus uzņēmumus un 60 nozaru asociācijas, dažādu pilsētu uzņēmēju klubus un citas uzņēmēju apvienības.

 Papildu informācijai:

http://uznemejuspeles.lv/

 LDDK preses dienests

Tālr.: 67225162 | E-pasts: prese@lddk.lv