Notiks trešās Latvijas Uzņēmēju sporta spēles

Parādīt saistītās lietas

2015. gada 01.jūnijā

Lielākās Latvijas darba devējus pārstāvošās organizācijas – Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) –organizē III LATVIJAS UZŅĒMĒJU SPORTA SPĒLES, kas norisināsies š.g. 12. – 14. jūnijā atpūtas kompleksā LEJASTIEZUMI, pie Usmas ezera.

Turpinot veiksmīgi uzsākto tradīciju, LDDK un LTRK arī šogad aicina uzņēmumus stiprināt kolektīvo garu un izmantot iespēju vēl pievienoties Lattelecom, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, RISEBA, Nordea Bankas, Sakret Latvija, Exigen Services Latvia un citām komandām, kuras jau gatavojas dalībai uzņēmēju sporta spēlēs.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone: „Daudziem no mums šī gada pirmais pusgads ir bijis saspringts, taču, lai tikpat sparīgi strādātu arī turpmāk, ir jāatjauno enerģija un jāgūst iedvesma jauniem sasniegumiem. Kur gan vēl to smelties, ja ne aktīvā, sportiskā, dzīvespriecīgā kolēģu pulkā, kopīgi piedaloties sacensībās un kopīgi atpūšoties? Turklāt, kā zināms, vislabākās idejas rodas neformālas tīklošanās reizēs – un Uzņēmēju sporta spēlēs būs visplašākās kontaktu dibināšanas iespējas.”

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš: “Mēs esam priecīgi, ka jau trešo gadu pēc kārtas varam tikties ar saviem biedriem, lai kopā ne tikai runātu par uzņēmējdarbības vidi, politiku, nodokļiem un citām valstiskām lietām, bet arī kopā atpūstos. Tradīcijās ir spēks un cerams, ka ik gadu vienkopus spēsim pulcēt arvien vairāk azartiskus un aktīvus uzņēmējus un viņu komandas, lai sacenstos, pierādītu savu varēšanu un vienkārši būtu kopā arī neformālā vidē, baudot skaistu dabu un sporta spēles.”

Latvijas Uzņēmēju sporta spēļu programmā būs gan tradicionālie komandu sporta veidi – basketbols, futbols, pludmales volejbols, – gan individuālie sporta veidi, kā arī tiek plānoti dažādi pārsteigumi un izklaides programma. Līdzjutēji varēs piedalīties sveču un ziepju liešanas, pērlīšu aušanas, zīda apgleznošanas, sausās filcēšanas un citās radošajās darbnīcās. Savukārt mammas un tēti varēs neuztraukties par saviem bērniem, jo tie tiks pieskatīti un izklaidēti visas dienas garumā, piedāvājot viņu vecumam atbilstošas sportiskas aktivitātes, piemēram, kenoss turnīru, bungu apli un batutus „Puķu sēta” un „Dino parks”.

III Uzņēmēju sporta spēles tiek rīkotas ar veikalu tīkla “Sportland”, AS “Latvijas Balzams”, SIA “Metāla studija” un “Filmu Studio” atbalstu. Pasākumu informatīvi atbalsta laikraksts “Diena”.

Par LDDK:

LDDK ir dibināta 1993. gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 43% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv 110 nozaru līderus – uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 66 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.

Par LTRK:

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kura apvieno 1 064 individuālus uzņēmumus un 60 nozaru asociācijas, 4 pilsētu uzņēmēju klubi un 14 citas uzņēmēju apvienības.

Plašāka informācija par Uzņēmēju sporta spēlēm: http://www.uznemejuspeles.lv