Saeimā diskutēs par inovācijām un izaicinājumiem profesionālajā izglītībā

Parādīt saistītās lietas

2020. gada 14.februārī

Šodien plkst. 10 Saeimā notiks konference “Inovācijas un izaicinājumi profesionālajā izglītībā”, kuras mērķis ir sekmēt uzņēmēju un profesionālās izglītības iestāžu sadarbību, lai veicinātu darba tirgū pieprasītu speciālistu sagatavošanu.

Konferenci atklās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens (JV), izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP), kā arī Profesionālās izglītības biedrības valdes priekšsēdētāja Ilze Brante.

Pirmajā daļā plānots diskutēt par pāreju no profesionālās izglītības kompetences centriem uz ekselences centriem, pēc tam pievēršoties jautājumam par pieaugušo izglītības nodrošinājumu profesionālās izglītības iestādēs.

Tāpat pasākuma dalībnieki diskutēs par uzņēmēju un profesionālās izglītības iestāžu sadarbību darba tirgus prasībām atbilstošu speciālistu sagatavošanā.

Uz konferenci aicināti Izglītības un zinātnes ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Darba devēju konfederācijas, profesionālās izglītības iestāžu un citu institūciju, kā arī nevalstisko organizāciju pārstāvji un citi eksperti.

Avots: LETA