Seminārs "Vienotas kvalifikācijas izstrāde Wellness sektorā (WellTo)"

Parādīt saistītās lietas

2019. gada 23.decembrī

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK), Valsts izglītības satura centrs (VISC) un Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums (KTTT) rīko semināru “Vienotas kvalifikācijas izstrāde Wellness sektorā (WellTo)”, kas norisināsies 8. janvārī no plkst.10.00 līdz 15.00 LDDK birojā, Raiņa bulvārī 4.

Semināra mērķi:

  • Iepazīstināt nozares pārstāvjus ar projektā izstrādāto Wellness centra administratora vienotās mācību programmas projektu;
  • Iepazīstināt ar projektā izstrādāto ­ Wellness centra administratora skolas mācību programmas projektu;
  • Apkopot nozares, izglītības iestāžu un citu ieinteresēto pušu atsauksmes par projekta rezultātu atbilstību un īstenojamību;
  • Uzlabot Wellness centra administratora vienotās mācību programmas projektu, ņemot vērā semināra dalībnieku ieteikumus.

Reģistrēties semināram iespējams, aizpildot anketu ej.uz/wellto

Seminārs tiek rīkots Erasmus+ projekta “Iesaistītās puses nākotnes Wellness sektora prasmju attīstībai” (WellTo) ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt efektīvu sadarbību starp profesionālās izglītības iestādēm un labsajūtas tūrisma (Wellness un SPA) uzņēmumiem, lai nodrošinātu vienotas kvalifikācijas “Wellness centra administrators” plānošanu un īstenošanu skolā un darba vidē balstītās mācībās.

Papildu informācija par projektu: www.wellto.eu un www.facebook.com/ProjectWELLTO/