Sociālā dialoga pieredzes apmaiņa ar Gruzijas, Armēnijas un Azerbaidžānas darba devēju organizācijām

Parādīt saistītās lietas

2015. gada 07.maijā

Pieredzes apmaiņa par sociāla dialoga jautājumiem starp LDDK, Gruzijas, Armēnijas un Azerbaidžānas darba devēju organizācijām norisināsies š.g. 11.-15.maijā Erevānā un 19.-21.maijā Rīgā.

Sadarbībā ar Vācijas metālapstrādes darba devēju organizāciju NORDMETAL:

  • 11.-15.maijā Erevānā LDDK padomes loceklis un Latvijas – Armēnijas Lietišķās sadarbības padomes vadītājs piedalīsies seminārā, iepazīstinot ar sociālā dialoga jautājumu pieredzi Latvijā;
  • 19.-22.maijā Rīgā Gruzijas, Armēnijas un Azerbaidžānas darba devēju organizācijas (RUEA, GEA un ASK) iepazīsies ar Latvijas NTSP un LSP darbu.

o       LDDK deleģētie NTSP locekļi ir aicināti 19.maijā 16:00 tikties ar Gruzijas, Armēnijas un Azerbaidžānas darba devēju organizāciju pārstāvjiem, lai dalītos pieredzē par sociālā dialoga praksi Latvijā un NTSP darbību;

o       Latvijas – Gruzijas, Latvijas – Armēnijas, Latvijas – Azerbaidžānas Lietišķo sadarbības padomju dalībnieki ir aicināti 22.maijā 10:00 tikties  LDDK telpās ar Gruzijas, Armēnijas un Azerbaidžānas darba devēju organizāciju pārstāvjiem, lai pārrunātu divpusējo sadarbību.