Eiropas un Centrālāzijas darba devēji tiekas Rīgā

Parādīt saistītās lietas

2018. gada 10.septembrī

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) no 12. līdz 15. septembrim Rīgā organizē Starptautiskās Darba devēju organizācijas (IOE – International Organisation of Employers) ikgadējo Eiropas un Centrālāzijas reģiona biedru sanāksmi.

Sanāksmē piedalīsies LDDK Prezidents Vitālijs Gavrilovs, IOE prezidents Erols Kiresepi, IOE Eiropas reģiona viceprezidente Renate Hornunga-Drausa, daudzu Eiropas un Centrālāzijas reģiona valstu darba devēju organizāciju vadītāji. Sanāksmē kā īpašie viesi piedalīsies labklājības ministrs Jānis Reirs un valsts sekretārs Ingus Alliks.

Sanāksmes darba kārtībā ir iekļauti ekonomikas un nodarbinātības attīstībai būtiski jautājumi:

  • Darba tirgus un industriālo attiecību reformas: sociālais dialogs iekļaujošai izaugsmei;
  • IOE Eiropas un Centrālāzijas valstu darba devēju organizāciju darbības prioritātes;
  • Nākotnes darba tirgus prasmes: kā veicināt jauniešu nodarbinātību un darba devēju zināšanas par digitālo transformāciju.

Sanāksmes norises vieta: viesnīcas Pullman konferenču zāle, Jēkaba iela 24, Rīga.

Mediju pārstāvjus aicinām pieteikties akreditācijai pa tālruni 29392686 vai e-pastā una.grenevica@lddk.lv

Par LDDK:

Latvijas Darba devēju konfederācija ir ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993.gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 44% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv 114 nozaru līderus – uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 63 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.

Par IOE:

Starptautiskā Darba devēju organizācija (IOE – International Organisation of Employers) starptautiskā līmenī pārstāv darba devēju intereses un risina sociālās politikas jautājumus, kā arī piedalās Starptautiskās Darba organizācijas (International Labor Organisation) darbā.  IOE apvieno 150 nacionālās darba devēju organizācijas no 143 valstīm un veido lielāko privātā sektora interešu pārstāvniecību pasaules mērogā. LDDK iesaistās IOE darbā, lai starptautiskā līmenī veidotā nodarbinātības un sociālā politika sekmētu uzņēmējdarbību un jaunu darba vietu rašanos, lai stiprinātu LDDK un tās biedru kapacitāti, lai attīstītu un nostiprinātu neatkarīgas un autonomas darba devēju organizācijas un lai veicinātu sabiedrības informētību par nodarbinātības jautājumiem. LDDK ir IOE biedrs no 1994. gada jūnija.