Uzbekistānas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvji gūst pieredzi no kolēģiem LDDK

Parādīt saistītās lietas

2015. gada 07.decembrī

Latvijas Darba devēju konfederācija divu nedēļu garumā (no 23.11.2015. līdz 04.12.2015.) stažējās Uzbekistānas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvji. Uzbekistānas partneru apmācības līdzfinansē Uzbekistānas Tirdzniecības un rūpniecības kameras projekts “Management Training Programme – Capacity Building for SME Management in Uzbekistan (MTP)”.

Uzbekistānas partneri apmeklēja: Ekonomikas ministriju, kur iepazinās ar Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta darbību un ministrijas iesaisti eksporta veicināšanas pasākumos;

Apmeklēja uzņēmumus gan Rīgā, gan ārpus Rīgas: SONORA, RĪGAS KRĒSLU FABRIKA, ALDARIS, KOLUMBIJA (LIEPĀJĀ), BT1, FOOD UNION, LAIMA, LATVIJAS DZELZCEĻŠ, DAIĻRADE KOKS, SEVERSTAL DISSTRIBUTION, IDEA PR, BRĪVAIS VILNIS.

Tikās ar Latvijas Universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvjiem, piedalījās Valsts izglītības attīstības aģentūras un LDDK organizētajā sanāksmē, kur tika iepazīstināti ar nozaru ekspertu padomju darbību un to, kā uzņēmēji Latvijā tiek iesaistīti profesionālās izglītības jautājumu risināšanā.

Tikās ar Mašīnbūves un Metālapstrādes Rūpniecības asociācijas (MASOC) pārstāvjiem un apmeklēja izstādi „Tech Industry 2015”, tikās ar Latvijas informāciju un komunikāciju asociāciju (LIKTA).

Piedalījās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētajā Biznesa forumā un tikās ar LIAA pārstāvjiem, lai pārrunātu eksporta veicināšanas jautājumus.

Vizītes laikā iepazinās ar LDDK darbību, piedalījās Latvijas – Uzbekistānas Lietišķās sadarbības padomes sanāksmē un tikšanās ar LDDK biedriem pārrunāja sadarbības iespējas transporta un loģistikas, veselība aprūpes un medicīnas pakalpojumu un citās jomās, kā arī iepazīstināja ar Uzbekistānas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras pārstāvju sniegto informāciju par uzņēmēju atbalsta iespējām Uzbekistānā; piedalījās LDDK un sadarbības partneru organizētajā atbildīga biznesa konferencē “Atklātība biznesā – iespēja vai risks?”.

Pateicamies visiem uzņēmumiem un valsts iestādēm, kuri labprāt savos uzņēmumos un iestādēs uzņēma Uzbekistānas tirdzniecības un rūpniecības kameras kolēģus!