Uzņēmēju sporta spēles pulcē vairāk nekā 2000 dalībnieku

Parādīt saistītās lietas

2018. gada 13.jūnijā

Veiksmīgi noritējušas lielākās komandu sporta sacensības Latvijas darba devējiem, kurās šogad piedalījās vairāk nekā 2000 dalībnieku no 48 uzņēmumu komandām. Uzņēmēju sporta spēles 2018 norisinājās no 8. līdz 10. jūnijam Usmas ezera atpūtas kompleksā “Lejastiezumi”.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone: “Kā organizatori esam gandarīti, ka sporta spēles ir kļuvušas par gaidītu Latvijas uzņēmējdarbības vides tradīciju un ik gadu pulcē arvien lielāku dalībnieku skaitu. Priecāsimies nākamajā gadā redzēt vēl vairāk uzņēmumu pārstāvju – īpaši to, kuri vēl nav izmantojuši šo iespēju saliedēt un motivēt kolektīvu sportiski iedvesmojošā gaisotnē. Iespējams, ka tādējādi Uzņēmēju sporta spēlēs 2019 redzēsim jaunus līderus, kas kļūs par lielākajiem konkurentiem godalgotākajām sporta spēļu komandām.”

Savukārt Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs pauda, ka Uzņēmēju sporta spēles no tradicionālo sporta disciplīnu sacensībām ir kļuvušas par daudz aizraujošāku pasākumu, jo ikviens dalībnieks varēja atrast interesantas nodarbes ikvienai vecuma grupai. “Ne visiem gribas sportot, citi labprātāk klausās iedvesmas stāstus vai arī radošajās darbnīcās veido kaut ko atmiņām paliekošu. Zinu, ka tieši vispusīgais piedāvājums kā uzņēmumu darbiniekiem, tā arī viņu ģimenes locekļiem, noteikti ir panākuma atslēga, kas nākamajā gadā pulcēs vēl vairāk dalībnieku,” sacīja J.Endziņš.

Šogad sporta spēļu dalībniekiem bija iespēja sacensties 20 dažādos komandu sporta veidos un 10 individuālajās aktivitātēs, bet sacensību jaunākajiem dalībniekiem tika organizēts JOMA SPORTS Bērnu kauss. Lai atgūtu enerģiju pēc spraigām sacensībām visas dienas garumā, komandu dalībnieki gan pirmās, gan otrās dienas vakarā varēja atpūsties dzīvās mūzikas pavadījumā.

Šogad labākos rezultātus kopvērtējumā uzrādīja VAS „Latvijas dzelzceļš” komanda, iegūstot pirmo vietu, SIA “Lattelecom”, ierindojoties 2. vietā un, attiecīgi 3. vietu ieņemot – AS “Liepājas papīrs”.

Pirmo reizi sporta spēļu ietvaros izveidota “Iedvesmas telts” programma, kurā ar pieredzes stāstiem dalījās tādas personības kā modes dizainere Šeila Vanaga, 260 km garā Brazīlijas džungļu maratona uzvarētāja Alma Vītola, pilsoniski aktīvā juriste Ieva Brante, “Fitness ABC” izveidotājs Viesturs Saldavs, vairāku grāmatu autore Inese Prisjolkova un PIYO Studio dibinātāja Linna Ostrovska.

Uzņēmēju sporta spēles ir sportiski izklaidējošs pasākums uzņēmējiem un viņu ģimenēm, ko jau 6. gadu organizēja Latvijas Darba devēju konfederācija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru. Spēļu mērķis ir stiprināt sadarbību neformālā gaisotnē, veicināt uzņēmuma komandas garu, iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī aktīvi pavadīt laiku kolēģu un ģimenes lokā.

Sporta spēles tika organizētas ar apģērbu ražotāja JOMA, failiem.lv, Latvijas Fanu organizācijas, laikraksta “Dienas Bizness”, Latvijas Futbola federācijas, REGISTRATION.LV, PEPSI boulinga centra, Rīgas Tehniskās universitātes un Dronity, bankas “Citadele”, Līgatnes saldējuma, Hotel Bellevue, Forum Cinemas, Lursoft.lv, studijas Dejotprieks, My Fitness, Red Bull, Estrella čipsu un Aldaris  atbalstu.

FOTO

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ir ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993. gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 44% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv 114 nozaru līderus – uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 63 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2350 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2016.gadā pārsniedza 13,6 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) – biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau vairāk nekā 80.gadu!