Piesaki komandu dalībai uzņēmēju sporta un izklaides festivālā "Bizfests"!

Parādīt saistītās lietas

2019. gada 21.februārī

Jau 7. gadu uzņēmēju organizācijas – Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmumus un to darbiniekus satikties sportiski izklaidējošā pasākumā un kopā pavadīt azartisku nedēļas nogali. Tāpēc ierastās uzņēmēju sporta spēles šogad pārtop uzņēmēju sporta un izklaides festivālā “Bizfests”.

LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone:

“Pasniedzot Uzņēmēju kausu 6.sporta spēlēs, sapratām, ka esam gatavi piedāvāt uzņēmējiem jaunu sporta un izklaides konceptu, kurā papildus sportiskām aktivitātēm būtu vairāk radošu dzīvesstila pasākumu. Jaunajā festivāla formātā interesantas izklaides un aktīvas atpūtas nodarbes varēs atrast ikviens apmeklētājs. Tāpēc atgādinām, ka uz pasākumu aicinām gan uzņēmumu darbiniekus, gan viņu ģimenes.”

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš: “Aicinām uzņēmējus aktīvi pieteikties nu jau par festivālu kļuvušajām sporta spēlēm, lai kopā priecātos, sacenstos un tiktos klātienē! Šāda veida pasākumi ir vieta un laiks, kad neformālā gaisotnē iepazītos un sadarbotos, tādējādi parādot savu uzņēmumu no pilnīgi citas puses, demonstrējot komandas sparu un trenējot komandas saliedētību kopumā. Esmu patiesi lepns, ka no neliela pasākuma sporta spēles pāraugušas festivālā, tādēļ nenokavējiet pieteikšanos!”

Festivāla dalībniekiem sporta sadaļā būs iespēja sacensties 13 dažādos komandu sporta veidos, tajā skaitā, tradicionālos turnīros un 10 individuālajās disciplīnās. Savukārt bērniem plānots gan “JOMA” Bērnu kauss, gan dažādās radošas un izglītojošas aktivitātes.

Šogad turpināsim veiksmīgi uzsākto “Iedvesmas telts” sarunas, kur ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem dalīsies populāras biznesa, sporta un kultūras personības. Tāpat dalībniekiem būs iespēja piedalīties dažādās meistarklasēs – izmēģināt sveču liešanu, supošanu, nūjošanu, bačatas dejas un citas aktivitātes.

Festivāla konceptā iekļautas arī divas ballītes – Cuba Cafe iedvesmotā piektdienas vakara Cuban Latino ballīte un sestdienas vakara noslēgums vairāku populāru mūziķu pavadījumā.

Uzņēmēju sporta un atpūtas festivāls “Bizfests” ir neformālas sadarbības koncepts, kas  stiprina arī katra uzņēmuma komandas garu, aicina iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī aktīvi atpūsties kolēģu un ģimenes lokā. “Bizfests” norisināsies 2019. gada 14.-16. jūnijā, atpūtas kompleksā “Lejastiezumi” pie Usmas ezera.

Festivāls tiek rīkots ar Latvijas fanu organizācijas “Fanu telts”, veikalu tīkla “JOMA SPORT”, AS “Aldaris”, “RedBull”, “lecunminies.lv” atbalstu. Pasākumu informatīvi atbalsta laikraksts “Dienas Bizness” un radio “EHR”.

Reģistrācija festivālam: https://ej.uz/bizfests

Seko jaunumiem FB: @bizfests, Instagram: bizfests, mājaslapā: www.bizfests.lv