Vai jaunieši Valmierā ir gatavi #EiropasVēlēšanas2019!?

Parādīt saistītās lietas

2019. gada 02.aprīlī

280 tūkstošiem Latvijas jauniešu* šogad būs iespēja 25. maijā izlemt Eiropas nākotni, piedaloties vēlēšanās un izsakot savu viedokli.

Ko domā jaunieši Valmierā? Nāc un uzzini 4.aprīlī plkst. 13.40 Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā:

  • Stundas ietvaros skolēni piedalīsies vēlēšanu ĢENERĀLMĒĢINĀJUMĀ.
  • Atklātā stundas tēma: Eiropas Parlamenta lēmumi Latvijas IZAUGSMEI. Atklātās stundas viesis: Eiropas Savienības lietu eksperte Inese Stepiņa, Latvijas Darba devēju konfederācija.
  • Mums katram ir savs Eiropas stāsts – ar savu pieredzi dalīsies Samanta Berga no Valmieras Jauniešu ideju laboratorijas, kura Eiropas vēlēšanās piedalīsies pirmo reizi.

Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem 70 Latvijas skolās, arī Valmierā, īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Plašāk: http://ttimv.eu/qfSu

Atklātās stundas laikā Jums būs iespēja izzināt jauniešu domām par Eiropas jautājumiem, lai tālāk motivētu, iedrošinātu arī sabiedrību savā pilsētā vai novadā apdomāt Eiropas Savienības lomu ikviena iedzīvotāja ikdienā un veicinātu iesaistīties 25. maijā notiekošajās Eiropas vēlēšanās.

Atklāto stundu temati un norises datumi Latvijā pieejami šeit: http://epfacebook.eu/qfRP.

Uz Atklātajām stundām gūt plašāku ieskatu Eiropas Savienības jautājumos ir aicināts ikviens interesents! Ņemot vērā, ka vietu skaits ierobežots, aicinām informēt par dalību pasākumā: pa tālruni +371 26229819 vai e-pastu santa.pakalna@vilands.lv.

* balsstiesīgie Latvijas pilsoņi vecumā no 18-30 gadiem. Avots: Pilsonības un migrācijas pārvalde.

No 2. līdz 4.aprīlim ar Eiropas vēlēšanu informatīvu stendu viesosimies Vidzemes Augstskolā! Nāc un uzzini vairāk par #EiropasVēlēšanas2019 –> uzrunāsim Valmieras iedzīvotājus un atbildēsim uz jautājumiem par Eiropas vēlēšanām 25. maijā! Priecāsimies tikties klātienē!