Eiropas Parlamenta vēlēšanas: balsojums par vērtībām

2020. gada 29.maijā

Parādīt saistītās lietas

Šodien, 21.februārī, Briselē norisinājās Eiropas ekonomikas un sociālās komitejas (European Economic and Social Committee, EESC) organizēta konference “Civil Society for rEUnaissance”, kas veltīta Eiropas vērtībām.

Klātesošos pilsoniskās sabiedrības pārstāvjus, atklājot konferenci, uzrunāja Eiropas Komisijas prezidents Jean-Claude Juncker: “Tieši šobrīd Eiropai ir vajadzīga demokrātiska pilsoniska vērtību renesanse. Tuvojošās Eiropas Parlamenta vēlēšanas attiecas uz katru Eiropas pilsoni.”

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) prezidents Vitālijs Gavrilovs uzrunājot Eiropas ekonomikas un sociālās komitejas (European Economic and Social Committee) Darba devēju grupas biedrus: “Ļoti svarīgi, ka šajā konferencē piedalījās visi Eiropas Savienības organizētās pilsoniskās sabiedrības līderi, kuri apliecina savu atbildību par Eiropas nākotni. Eiropas nākotnes scenāriji lielā mērā balstās tajā, cik ļoti spēsim integrēt jauniešus politiskajos procesos. Daudzviet Eiropā vēlēšanu tiesības tiek piešķirtas jau no 16 gadu vecuma. Tādēļ īpaša uzmanība jāpievērš izglītības kvalitātei un tās vienlīdzīgai pieejamībai visā Eiropā, kas ir viena no darba devēju organizāciju prioritātēm, īpaši konkurētspējas veicināšanas kontekstā. Par ko mēs atdodam savu balsi EP vēlēšanās – tādu nākotni mēs izvēlamies!”

Vairāk informācijas par konferenci “Civil Society for rEUnaissance” pieejama šeit: https://www.eesc.europa.eu/en/agenda/our-events/events/civil-society-reunaissance

Par LDDK:

Latvijas Darba devēju konfederācija ir lielākā un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993. gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 44% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv uzņēmumus, reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas, kuru kopējais apgrozījums ir 40 miljardi euro.